سرمایه گذاری کبک

برنامه مهاجرتی سرمایه گذار تجاری کبکبرنامه سرمایه گذار مهاجرین کبک (QIIP) به سرمایه گذاران این امکان را می دهد اقامت دائم کانادا را با سرمایه گذاری 1.2 میلیون دلاری بدون ریسک از طریق واسطه مالی تأیید شده یا با تأمین اعتبار آن سرمایه گذاری بدست آورند.

دوره ورودی جدید برای این برنامه از 10 سپتامبر 2018 آغاز شد و قرار است تا 31 آگوست 2019 اجرا شود.با این حال، داوطلبان دارای نتایج آزمون زبان تایید شده که نشان از مهارت پیشرفته-متوسط ​​در صحبت کردن و خواندن در زبان فرانسه دارد، تا 31 اکتبر 2019 می توانند درخواست دهند. سهمیه این دوره مصرف 1900 برنامه است. حداکثر 1235 درخواست از چین (از جمله هنگ کنگ و ماکائو) پذیرفته می شود.
به داوطلبان برنامه سرمایه گذار مهاجران کبک، بر اساس شش عامل تحت شبکه انتخاب کلاس اقتصادی کبک، برای این برنامه امتیاز داده می شود. برای حداقل نمره قبولی 40 امتیاز لازم است و نمرات قطع اجباری 10 امتیاز و 25 امتیاز برای تجربه مدیریت و سرمایه گذاری مالی به ترتیب باید محقق شود.
کاندیداهای برنامه سرمایه گذار مهاجران کبک بر اساس سطح تحصیلات / زمینه های آموزش، تجربه در مدیریت، سن، مهارت زبان در فرانسوی یا انگلیسی، اقامت و خانواده در کبک و توافق نامه سرمایه گذاری ارزیابی میشود. حداکثر امتیاز در دسترس 94 امتیاز برای متقاضیان دارای همسر یا بدون همسر یا شریک حقوق عمومی است.
داوطلبانی که حداقل تجربه لازم را برای تجربه مدیریت و سرمایه گذاری مالی را برآورده می کنند، فقط برای کسب نمره قبولی 40 به پنج امتیاز اضافی نیاز دارند.

اگر نامزدها فقط یکی از الزامات زیر را برآورده کنند، این نکات رعایت می شوند:

دیپلم فنی دبیرستان دوره متوسطه که گواهی یک یا دو سال تحصیل تمام وقت (ارزش: 6 امتیاز)
مدرک دانشگاهی مقطع کارشناسی که گواهی دو سال تحصیل تمام وقت (ارزش: 6 امتیاز)

 کاندیداهای برنامه سرمایه گذار کبک ممکن است پس از بررسی درخواست خود، به مصاحبه انتخاب شوند.

مزایای برنامه سرمایه گذار مهاجران کبک

سرمایه گذاری بدون ریسک: سرمایه گذاری 1،200،000 دلار کانادا توسط دولت کبک تضمین شده و پس از پنج سال به طور کامل بازگردانده می شود.
سرمایه گذاری منفعل: پس از انجام سرمایه گذاری، هیچ نقش فعال مدیریتی لازم نیست.
خانواده موجود در برنامه: کلیه اعضای درجه یک خانواده نامزد (همسر و فرزندان) در برنامه گنجانده شده و وضعیتی مشابه با نامزد دارند.
مزایای اقامت دائم: از همان مزایایی که برای کانادایی ها ارائه می شود (مراقبت های بهداشت جهانی، آموزش عمومی رایگان، دسترسی به دانشگاه های کلاس جهانی و غیره) برخوردار خواهید شد.


برنامه سرمایه گذار مهاجران کبک: الزامات
انتظار می رود همه نامزدهای سرمایه گذار مهاجر کبک حداقل شرایط زیر را رعایت کنند:نمره برنامه سرمایه گذار مهاجران کبک (QIIP) خود را محاسبه کنید

از حسابگر برنامه سرمایه گذار مهاجرت کبک (QIIP) استفاده کنید تا طبق آخرین آیین نامه مهاجرت کبک، نمره خود را تعیین کنید. نمره قبولی و نمره برش براساس امتیازهای اختصاص یافته برای عوامل ذکر شده در آخرین شبکه انتخاب QIIP که توسط دولت کبک منتشر شده است. لطفاً توجه داشته باشید که این ماشین حساب فقط برای اهداف اطلاعاتی است و صلاحیت شما برای برنامه را تعیین نمی کند.