ابزار و منابع

ماجراجویی تحصیلات کاندایی خود را با سایت canadavisa.com و canadastudynews.com شروع کنید.
شبکه Campbell Cohen و وب سایتCanadaVisa.com  طیف وسیعی از ابزارها و منابع رایگان، جامع و اختصاصی را برای کمک به افراد در سراسر جهان برای دستیابی به اهداف تحصیل و مهاجرت به کانادا ارائه می دهند.
با استفاده از ابزارها و منابع زیر می توانید از دانش و تجربه بی نظیر تیم CanadaVisa بهره مند شوید. هنگامی که صحبت از تحصیل در کانادا می شود، این ابزارها و منابع می توانند به شما در تصمیم گیری صحیح آموزشی و طراحی مسیرهای مهاجرت معقول کمک کنند.

اخبار تحصیلی کانادا
اخبار تحصیلی کانادا جایی است که همه جنبه های تحصیل در کانادا به عنوان یک دانشجوی بین المللی مورد توجه قرار می گیرد. از جمله جدیدترین اخبار و تحلیل ها و همچنین مصاحبه های اختصاصی، می توانید خبرنامه تحصیبلی کانادا را که هر ماه مستقیماً به صندوق پستی ایمیل شما تحویل داده می شود، دریافت کنید.
مرکز مطالعه  CanadaVisa
Study Hub  یک پورتال آنلاین است که به منظور کمک به دانشجویان آینده، دانشجویان بین المللی فعلی و فارغ التحصیلان اخذ مجوز کار پس از فارغ التحصیلی، به راحتی مسیر خود را در سیستم مهاجرتی کانادا پیدا کنند. ثبت نام کنید و طیف گسترده ای از ابزارها و منابع شخصی سازی شده را در مرکز تحقیق بررسی کنید.
اعضای مرکز مطالعاتی که در حال حاضر دارای مجوز تحصیل یا مجوز کار پس از فارغ التحصیلی هستند نیز می توانند برای بورس تحصیلی کانادا جدید ویزا اقدام کنند! هر ماه، یک عضو بورس تحصیلی به ارزش 500 دلار دریافت می کند.
جستجوی مدرسه کانادا
جستجوی مدرسه CanadaVisa به شما کمک می کند تا مقصد آکادمی کانادا را متناسب با نیازهای خود پیدا کنید. برای شروع مسیر خود به یک کالج یا دانشگاه با کیفیت در کانادا از جستجوی مدرسه استفاده کنید.
SchoolMatch  کانادا
SchoolMatch کانادا گزارش شخصی سازی رایگان را برای شما ارائه می دهد تا نشان دهد کدام مدارس کانادایی با انتظارات، شخصیت و اهداف شما مطابقت دارند. با استفاده از الگوریتم های پیشرفته مبتنی بر تحقیق، SchoolMatch Canada به هزاران دانش آموز کمک کرده است تا یک مرکز آموزشی مناسب در کانادا را پیدا کنند.