دانشجویان بین المللی در کانادا

دانجویان بین المللی در کانادا
دانشجویان بین المللی در کانادا در موقعیتی عالی برای پیشرفت شغلی خود در کانادا و اقامت دائم دارند. تصمیمی که قبلاً برای تحصیل در کانادا گرفته اید، شما را در موقعیتی بی نظیر قرار می دهد.

نهایت استفاده را از زمانیتان در کانادا ببرید
به عنوان یک دانشجوی بین المللی، می توانید از فرصت های ارائه شده توسط کانادا نهایت استفاده را ببرید.
هنگام تحصیل کار کنید
اعضای خانواده یتان را به کانادا بیاورید
پس از فارغ التحصیلی مجوز کار پس از فارغ التحصیلی را کسب کنید
تجربه کاری ارزشمند کانادایی کسب کنید
مسیر مناسب خود را برای اقامت دائم پیدا کنید
وضعیت اقامت دائم امن و در نهایت تابعیت کانادا
مرکز CanadaVisa Study Hub برای دانشجویان بین المللی و آینده نگر و کارمندان تحصیلات تکمیلی در کانادا طراحی شده است. اعضا می توانند به طیف وسیعی از ابزارها و منابع دسترسی یابند تا به آنها در مطالعه، کار و اسکان دائمی در کانادا کمک کند.

کار هنگام تحصیل 
اجازه تحصیل در کانادا فقط حق حضور در دانشگاه یا کالج را به شما نمی دهد بلکه به شما این امکان را می دهد که حداکثر 20 ساعت در هفته در طول جلسات منظم دانشگاهی و تمام وقت در طول استراحت های دانشگاهی، خارج از دانشگاه کار کنید.
این فرصت در اختیار همسالان شما که تصمیم به تحصیل در کشورهای دیگر مانند ایالات متحده گرفتند، فراهم نیست. این امکان در اختیار شما قرار می گیرد تا سرمایه خود را برای تأمین بودجه تحصیل و هزینه های زندگی اختصاص دهید، در عین حال در بازار کار محلی نیز به شما ارتباط می دهد. این شبکه های حرفه ای می توانند به محض فارغ التحصیلی، زمینه ساز شغلی بسیار خوبی شوند.

اعضای خانواده یتان را به کانادا بیاورید
دولت کانادا، به ذکر دانشگاه و کالج دانشگاهی که در آن شرکت می کنید، می خواهد شما هنگام تحصیل در کانادا خوشحال باشید. در نتیجه، شما می توانید همسر / شریک قانونی و فرزندانتان را به کانادا بیاورید. همسر / شریک زندگی شما می تواند برای open work permit درخواست کند که به او اجازه می دهد به کانادا بیاید و برای کارفرماهای مختلف کار کند، در حالی که فرزندانتان نیز به شما پیوسته اند.

پس از فارغ التحصیلی مجوز کار پس از فارغ التحصیلی کسب کنید
طبق برنامه اجازه کار پس از فارغ التحصیلی، بسته به مدت زمان برنامه تحصیلی، می توانید اجازه کار معتبر تا سه سال دریافت کنید.
هیچ پیشنهاد شغلی لازم نیست
با هر کارفرمای در سراسر کانادا کار کنید و وقتی می خواهید شغل خود را تغییر دهید.
در هنگام گرفتن اقامت دائم، تمام تجربه کاری مهم کانادا را بدست آورید.
بسیاری از فارغ التحصیلان بین المللی از PGWP به عنوان یک پله پله در یک حرفه موفق در کانادا و به سمت اقامت دائم کانادا استفاده می کنند.

کسب تجربه کاری ارزشمند کانادایی
بسیاری از برنامه های مهاجرت اقتصادی کانادا بر تجربه کاری متقاضیان در کانادا تأکید زیادی دارند. به عنوان یک فارغ التحصیل که قبلاً وارد بازار کار کانادا شده است، شما ثابت کرده اید که سرمایه ای برای این کشور هستید. به شما اعتماد می شود، باهوش هستید، تحصیل کرده اید و با همکارانتان بخوبی کنار می آیید- بنابراین البته کانادا می خواهد شما را فقط برای چند سال بیشتر بمانید.
در حالی که در کانادا کار می کنید، می توانید ارتباطاتی بسازید که در طول کار به شما کمک می کند. در کل، احتمالاً تجربه کاری شما در کانادا بسیار ارزشمند خواهد بود.

مسیر مناسب خود را برای اقامت دائم پیدا کنید
احتمالاً بیشتر از آنچه فکر می کنید مسیرهای اقامت دائم کانادا وجود دارد. آیا می دانید برخی از استانها به برخی فارغ التحصیلان مؤسسات استانهای دیگر اجازه می دهند در برنامه ویژه نامزدهای استانی خود (PNP) اقدام کنند؟ درست است.

و آیا می دانید که دولت فدرال نیز چندین مسیر برای اقامت دائم فراهم می کند؟ این هم درست است.
اطمینان حاصل کنید که برنامه ای را برای انجام این انتقال مهم در نظر گرفته اید، و در صورت عدم اطمینان از گزینه های احتمالی خود، کمک بگیرید.
وضعیت اقامت دائم امن و در نهایت تابعیت کانادا

این هدف نهایی بیشتر،دانشجویان و فارغ التحصیلان بین المللی در کانادا است. اقامت دائم به تعدادی از حقوق اعطا می کند، از جمله حق زندگی و کار در هر نقطه در کانادا بدون نیاز به مجوز کار. همچنین این یک قدم در مسیر رسیدن به شهروندی کانادا است.
کانادا به دنبال گروهی از دانشجویان و فارغ التحصیلان بین المللی است تا تازه واردان برجسته آن شوند. شما زبان (های) را آموخته اید، تجربه و آموزش را به دست آورده اید و ثابت کرده اید که شایسته عضویت در خانواده کانادایی هستید. بنابراین، چرا هدف بالاتری ندارید و اقامت دائم و شهروندی را به عنوان هدف نهایی خود نداشته باشید؟