پیدا کردن یک موسسه در کانادا

پیدا کردن یک مدرسه در کانادا
کانادا محل بسیاری از موسسات برتر آموزشی در جهان است. با وجود انتخاب های بسیار زیاد، مهم این است که جستجوی مدرسه خود را متمرکز کنید تا بهترین گزینه برای شما پیدا شود.

تعدادی منبع برای کمک به شما در یافتن بهترین برنامه تحصیلی و مدرسه وجود دارد.


در کانادا، اصطلاح "مدرسه" اغلب برای انواع مؤسسات آموزشی استفاده می شود. به طور کلی، مدارس در یکی از چهار دسته قرار می گیرند:
دانشگاه / کالج
تجارت / حرفه ای
مدارس زبان
اولیه / ثانویه

اولین قدم انتخاب نوع برنامه تحصیلی است. به عنوان مثال، سؤالات زیر به محدود کردن انتخاب های شما کمک می کند:

آیا می خواهم مدرک بگیرم؟ چه نوع مدرکی؟
مطالعات من چگونه می تواند باعث افزایش یا تغییر شغلی من شود؟
آیا می خواهم از آموزش خود به عنوان پله ای برای اقامت دائم کانادا استفاده کنم؟
چقدر وقت و پول می توانم به آموزش خود اختصاص دهم؟
مهم است که برنامه ای را انتخاب کنید که به شما در رسیدن به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت کمک می کند. بسیاری از مدارس جلسات اطلاع رسانی، تور و مصاحبه شخصی را برای کمک به تصمیم خود ارائه می دهند.

ممکن است شما بخواهید با نمایندگان مدرسه، دانش آموزان فعلی یا فارغ التحصیلان صحبت کنید تا از نظرات مثبت و منفی برنامه یا مدرسه مطلع شوید. همچنین ممکن است بخواهید در جلسات اطلاع رسانی مدرسه به صورت آنلاین یا در محلی در نزدیکی شما شرکت کنید.

پس از تصمیم گیری در مورد برنامه تحصیلی خود، مرحله بعدی تحقیق در مورد مدارس است که برنامه شما را آموزش می دهند و برای شما جذاب می شوند. برخی از فاکتورهایی که باید در نظر گرفته شوند عبارتند از:
هزینه های شهریه
مکان
هزینه زندگی در مدرسه
نسبت دانش آموز معلم
سازمانهای دانشجویی
پشتیبانی مدرسه از دانشجویان بین المللی

برخی دانش آموزان آینده نگر، چندین مدرسه را درخواست می کنند، اما برخی دیگر فقط بر یک موسسه تمرکز می کنند. بعد از اینکه تصمیم گرفتید به کجا بروید، می توانید برای شروع روند درخواست حرکت کنید.